Nowa Bogacica

Działka (Budowlana) , 1 000 m2

59 000 PLN

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 287212
Powierzchnia: 1 000 m2
Cena za m2: 59 PLN
Cena: 59 000 PLN

Opis nieruchomości:

Posiadamy w swojej ofercie nietypowe rozwiązanie dla przyszłych właścicieli. Wydzielimy działki na indywidualne zlecenie nowego nabywcy. Daje to ogromne możliwości, ponieważ może to być 7, ale i również 30 arów. Każdy znajdzie coś dla siebie by móc zrealizować swoje marzenia. Cały proces z wyznaczeniem obrębu działki jest po stronie właściciela, aby Państwa maksymalnie odciążyć.

Działka położona w malowniczej miejscowości Nowa Bogacica. Z dwóch stron dojazd asfaltowy. Oddalona jest od drogi głównej, dlatego jest bezpiecznie i cicho. To idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. W sąsiedztwie piękny dębowy las, w którym rośnie mnóstwo grzybów w tym Borowiki.

Lokalizacja jest idealnym rozwiązaniem dla osób chcących wyrwać się od zgiełku miasta nie tracąc przy tym kontaktu z cywilizacją.

Położona jest:
- 7km od Kluczborka
- 27km od Olesna
- 40km od Opola

Dla pierwszych klientów dowolność wyboru - czy działka ma być bliżej lasu czy może bliżej zabudowań? Jeżeli bliżej zabudowań to mamy jeszcze jedna niespodziankę! Możliwość zakupu działki ze świetnie zachowaną stodołą, która może stanowić bazę dla innowacyjnego projektu domu.

Widoczne na zdjęciu:
- 40 arów cena 236 000 zł
- 20 arów cena 118 000 zł

W tej miejscowości posiadamy również więcej działek m.in.:
- 80 arów
- 1,25 ha

Działki widoczne są na zdjęciach. 

Jesteśmy do Waszej dyspozycji codziennie od 8:00-22:00, nawet w niedzielę i święta.

Nie czekaj z kontaktem, bo możesz nie zdążyć.

*Oferta ma charakter poglądowy, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu odpowiednich przepisów a jej parametry mogą zostać zmienione.

Lokalizacja:

Skontaktuj się z agentem :
Mateusz Korzeniowski

Telefon : 573797330

mateusz.korzeniowski@rkhome.pl